Dostawa

Dostawa

Zapraszamy do wyboru naszego sklepu z zakupami, a wszystkie przedmioty zakupione w naszym sklepie zostaną wysłane bezpłatnie.

Metoda dostawy
Oferujemy przesyłki za pośrednictwem międzynarodowych kurierów, takich jak UPS, FedEx, DHL, Epack i Hongkong Post. Wybieramy najbardziej odpowiednią metodę wysyłki w zależności od miejsca przeznaczenia zamówienia. Ponieważ dostawa jest zlecona przez niezależną firmę kurierską, upewnij się, że twoje dane adresowe są szczegółowe i poprawne.

Przyjazne przypomnienie: jeśli pakiet zawiera zbyt wiele produktów, możemy wydać wiele pakietów. Powiadomimy Cię przez e-mail.

Czas dostawy
Zamówienie jest podzielone na dwie części: czas przetwarzania i czas dostawy

Kiedy otrzymamy Twoje zamówienie, sprawdzenie zamówienia, potwierdzenie płatności i zweryfikowanie adresu zajmuje 1-2 dni robocze. Po przetworzeniu zamówienia wyślemy żądanie wysyłki do magazynu. Po otrzymaniu naszej prośby o dostarczenie, nasz magazyn wyda twoje zamówienie na czas na podstawie informacji o zamówieniu. Następnie, jeśli twoje zamówienie jest nadal w magazynie, twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 24 godzin.

Jeśli produkt jest niedostępny, powiadomimy Cię pocztą elektroniczną i poprosimy o Twoją opinię.

Pamiętaj, że nie będziemy przetwarzać Twojego zamówienia w weekendy lub święta. W związku z tym proszę czekać 1-2 dni robocze na przetworzenie zamówienia weekendowego.

Ogólnie rzecz biorąc, standardowa wysyłka zajmuje około 5-14 dni roboczych. Przyspieszony transport trwa od 3 do 10 dni roboczych.

Należy pamiętać, że na czas wysyłki może mieć wpływ wiele czynników i może to spowodować opóźnienia w wysyłce. Jeśli nie możesz odebrać paczki w oczekiwanym czasie, daj nam znać.

Śledź zamówienia
Po złożeniu zamówienia otrzymasz e-mail z numerem śledzenia i linkiem do strony internetowej. Możesz śledzić swój pakiet, wpisując unikalny numer śledzenia.
Pamiętaj, że jeśli nie otrzymałeś takiego e-maila w ciągu 5 dni roboczych od złożenia zamówienia, skontaktuj się z naszym zespołem ds. Obsługi posprzedażnej. I podaj numer zamówienia. Złożymy zapytanie na podstawie Twojego numeru zamówienia. Ogólnie rzecz biorąc, będziemy odpowiadać w czasie rzeczywistym na temat statusu twojego zamówienia i innych informacji.