Polityka prywatności

Polityka prywatności

Nasze zobowiązanie dotyczące prywatności

Prywatność jest dla nas ważna i wiemy, że jest to dla Ciebie ważne. Zapewniamy szeroką gamę produktów i usług, dla których musimy zbierać, przechowywać, wykorzystywać i ujawniać różnorodne informacje. Ale nie martw się. Dokładamy wszelkich starań, aby chronić Twoją prywatność, chronić Twoje dane i zapewnić bezpieczeństwo danych.

Nasze oświadczenie o ochronie prywatności
Nasza polityka prywatności wyjaśnia, w jaki sposób zbieramy, używamy i chronimy Twoje dane. Dotyczy wszystkich naszych firm. Być może będziemy musieli dokonać aktualizacji w dowolnym momencie, ale jeśli to zrobimy, zamieścimy zaktualizowaną wersję na naszej stronie internetowej.

Jakie informacje zbieramy?
Rodzaj zbieranych informacji zależy od tego, w jaki sposób korzystasz z naszych produktów i usług oraz od tego, jak odnosimy się do Ciebie jako klienta.
Mogą to być bezpośrednie informacje, takie jak imię i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe (w tym adres, adres e-mail, numer telefonu lub numer telefonu komórkowego), zawód, numer prawa jazdy, nazwa użytkownika lub hasło oraz informacje finansowe (takie jak karta kredytowa lub konto bankowe). numer).

Możemy również zbierać bardziej szczegółowe informacje, w tym:
Informacje o rozliczeniach i kredytach związane z Twoją relacją finansową z nami, takie jak historia płatności, historia kredytowa i historia usług.

Jak zbieramy Twoje informacje

Może się tak zdarzyć, gdy założysz konto u nas lub skorzystasz z naszych produktów lub usług. Zbieramy informacje, kiedy korzystasz z naszych sieci, produktów i usług.

Uzyskujemy informacje z zewnętrznych źródeł, takich jak raporty kredytowe, marketingowe listy mailingowe i informacje publiczne (w tym informacje publiczne na portalach społecznościowych) oraz dostępne na rynku dane geograficzne i demograficzne.

Jak możemy zapisać twoje informacje?

Możemy przechowywać twoje dane w formie papierowej lub elektronicznej i przechowywać je w magazynie, który jest własnością i jest zarządzany przez nas lub jest własnością i jest obsługiwany przez naszego dostawcę usług.

Używamy kombinacji rozwiązań technologicznych, kontroli bezpieczeństwa i wewnętrznych procesów, aby pomóc chronić nasze informacje i sieci przed nieautoryzowanym dostępem i ujawnieniem.

Jak możemy wykorzystać twoje informacje?

Możemy wykorzystywać i ujawniać te informacje w wielu różnych celach, w tym:

Zarządzanie - Twoje informacje pomagają nam właściwie zarządzać dostarczanymi przez nas produktami i usługami oraz utrzymywać i aktualizować nasze dane.

Komunikacja - Musimy być w stanie komunikować się z Tobą w celu zapewnienia Ci naszych produktów i usług.

Ulepszenia - ciężko pracujemy nie tylko nad utrzymaniem i ulepszaniem naszych produktów i usług, ale także nad opracowaniem nowych produktów i usług.

Marketing bezpośredni - Chcemy mieć pewność, że rozumiesz wszystkie nasze produkty, usługi i oferty specjalne, które Cię interesują.

W jaki sposób uzyskujesz dostęp do swoich danych osobowych lub popraw je?

Aby zapewnić, że możemy zapewnić Ci najlepsze możliwe produkty i usługi, upewnij się, że dane osobowe, które przechowujemy, są dokładne, aktualne i kompletne. Jeśli dowolna z Twoich informacji ulegnie zmianie, możesz skorzystać z danych kontaktowych poniżej, aby skontaktować się z nami, abyśmy mogli rozpatrzyć Twoją prośbę i odpowiedzieć na nią.

Jak się z nami skontaktować

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego oświadczenia o ochronie prywatności, wyślij wiadomość e-mail na adres etuimall@hotmail.com