Powrót

Powrót

Nasza polityka zwrotów:

Zawsze cenimy sobie obsługę klienta i satysfakcję. Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś usatysfakcjonowany zamówieniem, możesz zwrócić go do zwrotu lub wymiany w ciągu 30 dni od daty wysyłki, a przedmiot nie został w żaden sposób zużyty, umyta lub zmieniony.

Przyjmujemy zwroty od wszystkich klientów, którzy nie są zadowoleni. Jeśli nie lubisz lub nie jesteś zadowolony z naszych produktów, bezwarunkowo wyrażamy zgodę na Twoją prośbę o zwrot.
Oto nasza polityka zwrotów, przeczytaj uważnie:

Większość naszych produktów obsługuje usługi zwrotu, ale tylko biżuteria, bielizna, bielizna, stroje kąpielowe itp. Nie obsługują usługi zwrotu.
Wszystkie zwroty towarów muszą być w oryginalnym stanie i nie powinny być oznak zużycia ani zużycia.
Zwrócony towar nie może być uszkodzony lub wadliwy.

Uwaga: zwracając zwrot, prosimy o kontakt z naszym zespołem obsługi klienta, nie można zwrócić adresu na opakowaniu, adres nie jest naszym adresem magazynowym. W przeciwnym razie nie możesz go zwrócić! Nasz magazyn otrzyma paczkę zwrotną, zwrot towaru i wymiana zostanie zrealizowana w ciągu 2 dni roboczych.

Zły produkt
Jeśli otrzymasz niewłaściwy produkt, skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta i niezwłocznie odeślij produkt. Natychmiast wymienimy produkt dla Ciebie.

Zwrot
Jak tylko otrzymamy Twój zwrot, wyślemy Ci e-mail z potwierdzeniem i zwrócą cenę zakupu na oryginalne konto płatności. Zwrot zostanie zwrócony na Twoje pierwotne konto płatności w ciągu 2 dni. W tym czasie otrzymasz e-maila z powiadomieniem, aby wyświetlić zwrot kosztów.

Jeśli masz więcej pytań, skontaktuj się z nami i czekamy na Twoje konsultacje.